Trailers / 2026 6X12 Bubba Grills 500R612 Reverse Flow BBQ smoker trailer -GRILL1027
Best Trailers and Supply LLC 39
Concession/Vending Trailers
$7,995
| Stock #: | GRILL1027 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Bubba Grills |
| Model: | 500R612 Reverse Flow BBQ smoker trailer |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6' or 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Condition: | New |
| Location: | 39 |
Unit details
💥 Welcome to Best Trailers & Supply – Your Ultimate Trailer Destination! 💥
📍 Location: Byron, GA 🍑
📞 Call us at 478.654.5350 for Expert Advice and Unbeatable Deals!
🚚 Delivery Available at $2 per Loaded Mile! 🚚
📞 For any questions, concerns, or info on this trailer, don’t hesitate to call our dedicated sales team at 478.654.5350!
📍 Visit us at Best Trailers & Supply in Byron, GA or call 478.654.5350 for more information! 🌟
Best Trailers and Supply LLC 39
Concession/Vending Trailers
$7,995
| Stock #: | GRILL1027 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Bubba Grills |
| Model: | 500R612 Reverse Flow BBQ smoker trailer |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6' or 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Condition: | New |
| Location: | 39 |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!
