Trailers / 2026 8.5X32 Midsota 102X32 Gooseneck 23K delux hydraulic dove trailer -DTEGN12TONFB32GNHB-120874
Best Trailers and Supply LLC 39
Equipment Trailer, Gooseneck
$22,995
| Stock #: | DTEGN12TONFB32GNHB-120874 |
| VIN: | 5JWKF4124SA120874 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Midsota |
| Model: | 102X32 Gooseneck 23K delux hydraulic dove trailer |
| Length: | 32' or 384" |
| Width: | 8.5' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 23000 lbs |
| Empty Weight: | 7880 |
| Payload: | 15120 lbs |
| GAWR: | 10000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Black |
| Location: | 39 |
Unit details
💥 Welcome to Best Trailers & Supply – Your Ultimate Trailer Destination! 💥
📍 Location: Byron, GA 🍑
📞 Call us at 478.654.5350 for Expert Advice and Unbeatable Deals!
🆓 Don’t Miss Out! Get a FREE White Wheel Spare Tire when you Pay Cash at Pick Up! 🆓
Note
Trailer is pictured with traction strips, but it is priced to sell without them.
🚚 Delivery Available at $3 per Loaded Mile! 🚚
📞 For any questions, concerns, or info on this trailer, don’t hesitate to call our dedicated sales team at 478.654.5350!
📍 Visit us at Best Trailers & Supply in Byron, GA or call 478.654.5350 for more information! 🌟
Best Trailers and Supply LLC 39
Equipment Trailer, Gooseneck
$22,995
| Stock #: | DTEGN12TONFB32GNHB-120874 |
| VIN: | 5JWKF4124SA120874 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Midsota |
| Model: | 102X32 Gooseneck 23K delux hydraulic dove trailer |
| Length: | 32' or 384" |
| Width: | 8.5' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 23000 lbs |
| Empty Weight: | 7880 |
| Payload: | 15120 lbs |
| GAWR: | 10000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Black |
| Location: | 39 |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!