Trailers / 2024 6X12 Covered Wagon Trailers 6×12 7ft Interior Black concession trailer w Glass & Screen enclosed Concession/Vending Trailers-ECCN612-075713-coffee
Best Trailers and Supply LLC Byron, GA
Concession/Vending Trailers
$19,995
| Stock #: | ECCN612-075713-coffee-turn key |
| Year: | 2024 |
| Make: | Covered Wagon Trailers |
| Model: | 6x12 7ft Interior Black concession trailer w Glass & Screen enclosed |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6' or 72" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Empty Weight: | 1240 |
| Payload: | 1750 lbs |
| GAWR: | 2990 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Mat Black |
| Location: | Byron, GA |
Unit details
๐ฅ Welcome to Best Trailers & Supply – Your Ultimate Trailer Destination! ๐ฅ
๐ Location: Byron, GA ๐
๐ Call us at 478.654.5350 for Expert Advice and Unbeatable Deals!
๐ Don’t Miss Out! Get a FREE White Wheel Spare Tire when you Pay Cash at Pick Up! ๐
6×12′ Concession Trailer โ Customizable Interior, Ready for Your Unique Setup
๐ Delivery Available at $2 per Loaded Mile! ๐
๐ For any questions, concerns, or info on this trailer, don’t hesitate to call our dedicated sales team at 478.654.5350!
๐ Visit us at Best Trailers & Supply in Byron, GA or call 478.654.5350 for more information! ๐
Best Trailers and Supply LLC Byron, GA
Concession/Vending Trailers
$19,995
| Stock #: | ECCN612-075713-coffee-turn key |
| Year: | 2024 |
| Make: | Covered Wagon Trailers |
| Model: | 6x12 7ft Interior Black concession trailer w Glass & Screen enclosed |
| Length: | 12' or 144" |
| Width: | 6' or 72" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Empty Weight: | 1240 |
| Payload: | 1750 lbs |
| GAWR: | 2990 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Mat Black |
| Location: | Byron, GA |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!